Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti
Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Možnosť Skype pohovoru Možnosť Skype pohovoru Novinka

REFERENCIE

Andrea F., Maďarsko​

Začala som pracovať v SunSet pred rokom. Po podaní žiadosti som mala so spoločnosťou veľmi dobré skúsenosti. Vždy som dostavala pomoc so zmluvou a všetkými administratívnymi záležitosťami. Plat vždy prichádza načas. Myslím, že v spoločnosti budem dlhodobo pracovať a čakám na svoju druhú rodinu. Spoločnosť srdečne odporúčam všetkým svojim priateľom, ktorí by chceli začať pracovať opatrovateľko.

Andrea F., Maďarsko​
Kvetoslava G., Slovensko

Keď som prišla asi pred 10 rokmi o prácu, spravila som si opatrovateľský kurz a následne som vďaka personálnej agentúre Sunset dostala prácu,  a to aj napriek mojej nedostatočnej praxe a slabým vedomostiam z nemeckého jazyka. Neskôr som zo Sunsetu odišla, pretože som chcela pracovať v Rakúsku. Keď som sa o niekoľko rokov vrátila do Nemecka, rozhodla som sa opäť pre Sunset a opäť mi umožnili štart v tomto povolaní. Dnes mám skúseností na rozdávanie, nemčinu na dobrej úrovni a čo sa týka samotnej agentúry, môžem povedať, že sú úplne seriózni, profesionálni a zároveň ľudskí. Ja, ako opatrovateľka sa môžem spoľahnúť, že informácie o pacientovi a pracovných podmienkach sú spoľahlivé a zamestnanci agentúry ma kontaktujú ako aj v práci, tak aj doma. Môžem si vybrať pozíciu, ktorá mi bude najviac vyhovovať. 

Kvetoslava G., Slovensko
Valentyna T.

Mám zdravotnícke vzdelanie a veľa rokov som pracovala pre chorých a starších ľudí. Ako opatrovateľka som získala bohaté skúsenosti, ale za každým sa pridá niečo nové. Pre SunSet pracujem 3 roky a som celkom spokojná, sú spoľahliví.  Želám každému, ktorý berie túto prácu ako poslanie veľa úspechov spolu so SunSet-om. 

Valentyna T.
Mária K., Slovensko

S agentúrou  Sunset som spokojná, pracujú zodpovedne, spoľahlivo, majú dobé rodiny, v prípade potreby riešia záležitosti včas. Koordinátori nás pravidelne informujú a kontaktujú počas vyslania. Prajem im aj do budúcna veľa úspechov.

Mária K., Slovensko
Klára D., Slovensko

V decembri (20.12.2017) bude 6 rokov môjho pôsobenia v agentúre SunSet – ako opatrovateľka v Nemecku. So spoluprácou agentúry som od začiatku nadmieru spokojná:

  • dochvíľna platba za vykonanú prácu
  • v prípade nejasnosti a otázok, je koordinátorka k dispozícii, poradí
  • všetky dokumenty vrátane pracovnej zmluvy vybavené
  • ústretovosť k mojím požiadavkám (skorší, neskorší nástup na pracovisko)
  • nikdy som nenašla dôvod zmeniť agentúru. 
Klára D., Slovensko
Milan D., Slovensko

Agentúra Sunset má vždy dobré pracovné ponuky. Vždy ma všade rýchlo akceptovali, nakoľko mám aj veľmi dobrú nemčinu a dlhodobú prax v opatrovaní. Servis koordinátoriek je veľmi dobrý. Počas mojej práce v Nemecku má pravidelne kontaktovali, túto agentúru môžem len každému odporučiť. 

Milan D., Slovensko
Jaroslava P., Slovensko

Agentúru Sunset mi odporučila moja známa, s ktorou chodíme opatrovať už vyše 8 rokov. Som maximálne spokojná, vyhovujú mojím požiadavkám a pracovníci agentúry sú mi vždy ochotní pomôcť.  Počas môjho vyslania vždy dostávam podporu, povzbudenie a v prípade, že mi aj nesadol klient, vždy mi boli ochotní pomôcť a vymeniť ho. Čo sa týka formálnej stránky, dokumenty sú vždy v poriadku, výplata mi prichádza vždy pravidelne ku 20.dňu v mesiaci alebo aj pár dní skôr. Agentúru môžem každému len odporučiť, lebo som s nimi veľmi spokojná.

Jaroslava P., Slovensko
Slávka F., Slovensko

V poslednej rodine v Nemecku, kde som opatrovala starkých nad 90 rokov, bola veľmi pekná spolupráca ako zo strany rodinných príslušníkov, tak aj starkých. Bola som rada v rodine, ale pobyt som mala len zástup inej opatrovateľky. Odporúčam túto agentúru pre spoluprácu aj naďalej. 

Slávka F., Slovensko
Mária L., Slovensko

"V SunSete som pracovala 10 rokov. Za to obdobie som získala bohaté opatrovateľské skúsenosti, zvládam veľmi dobre nemecký jazyk a precestovala som celé Nemecko. Moje hodnotie agentúry: profesionálny prístup, spoľahlivá v každom ohľade. Koordinátory ponúkaju opatrovateľke prácu k jej spokojnosti podľa jej zelania a zároveň rodine opatrovateľku podľa ich predstáv, teda k spokojnosti oboch strán bez stresov. Odporúčam SunSet každej opatrovateľke, ktorá túto prácu vykonáva rada. Chcem osloviť vás opatrovateľky, ktoré túto prácu považujete nie len za svoje zamestannie, ale aj povolanie a chcete byť šťastné a bez stresov, odvahu! V SunSet budete v dobrých rukách!"

Mária L., Slovensko
Dražen L., Chorvátsko

"Spoločnosť Sunset mi dala príležitosť vykonávať prácu, ktorú mám rád, samozrejme s primeranou mzdou a zmluvou. Nie je potrebné nič dodávať, ja odporúčam agentúru SunSet. Veľa šťastia a úspechov Vám prajem."

Dražen L., Chorvátsko
Raina H., Nemecko

"Zdravím celý tým. Vaša spoločnosť ma veľmi zaujala. Informácie ktoré poskytuje opatrovateľom sú veľmi podrobné. Je v nich popísané všetko – adresa, plat, ochorenie pacienta a aj možnosť internetového pripojenia. Som perfekcionistka,  dlho som pracovala ako vedúca v agentúre, ktorá poskytuje  sociálnu pomoc v Sofii. Potešilo ma, že som dostala kompletné informácie. Nezatajujete ani informácie o demencii pacienta, poruchách prehĺtania alebo potrebe prípravy kašovitého jedla. Chcem sa poďakovať za vašu pozornosť a prajem veľa úspechov Vašej spoločnosti."

Raina H., Nemecko
Mária K., Slovensko

"Milá agentúra,chcem  poďakovať Vaším pracovníčkam za ich ľudský zodpovedný prístup k práci.Nás opatrovateľky- asistentky, neponúkajú ako lacnú pracovnú silu do nemecky hovoriacich krajín, na  všetko, čo v rodinách za roky zanedbali, čo agresívnou demenciou postihnuté osoby vo svojich záchvatoch vyžadujú. Pracovné zmluvy nám dovoľujú zachovávať si svoju úroveň pri vykonávaní starostlivosti- opatere pacienta a prác s tým súvisiacimi, vopred  dohodnutými agentúrou.Touto cestou chcem agentúre vyjadriť svoje uznanie a dôveru. Za skoro 20 ročnú prax v odbore, som mala možnosť okrem samostatnej prace,pracovať aj s rôznymi agentúrami … a ako bývalá učitelka, Vám všetkým posielam jednotku s hviezdičkou."

Mária K., Slovensko
Želmíra F., Slovensko

V našej agentúre som zamestnaná od marca 2014. Od prvej chvíle som s prácou koordinátoriek, ako aj s celým pracovným obsadením v agentúre  veľmi  spokojná. Nemám žiadne problémy s komunikáciou ako so samotnou koordinátorkou, zabezpečením prepravcu na miesto výkonu práce a dovoz domov, zasielanie výplaty na účet. Neuvažovala som ani nad zmenou agentúry. Počas môjho výkonu práce v rodine sa snažím o dobré meno mojej agentúry. Ak sa ešte len rozhodujete milé kolegyne, ktorú agentúru si vyberiete, odporúčam túto moju agentúru SunSet, kde som veľmi spokojná. Príďte medzi nás a budete spokojné tiež.

Želmíra F., Slovensko
Evka B., Slovensko

"Ste jediná najsolídnejšia agentúra na Slovensku a dôveryhodná. Veľmi príjemný personál či v Bratislave alebo na východe. Neklamete a poctivo platíte všetko. Načas výplata, odvody, záloha. Odporúčam."

Evka B., Slovensko
Valéria L., Slovensko

"Agentúre SunSet som veľmi povďačná za naozaj dobrú spoluprácu ktorú som mala možnosť okúsiť na "vlastnej koži ". Žienky boli veľmi ústretové,plné porozumenia ,ľudskosti a aj dokázali mi pomôcť pre mňa tak krízovej situácii. Len ma veľmi mrzí (keďže som začiatočníčka a nemala som ani predstavu o diaľke a ceste do Nemecka), že nemajú v ponuke aj Rakúsko ktoré by bolo podstatne bližšie od môjho domova. Želám Vám milé pracovníčky SunSet-u veľa pracovných ale aj súkromných úspechov. Ďakujem Vám."

Valéria L., Slovensko
Dáša G., Slovensko

"S agentúrou SunSet spolupracujem od roku 2014. Od prvého kontaktu oceňujem profesionalitu a ústretovosť pracovníčok, s ktorými príde opatrovateľka do styku od registrácie, cez vycestovanie až po osobný kontakt a servis na pozícii. V tejto agentúre opatrovateľka nie je len číslo. Počúvajú, aké máte predstavy o práci, o plate, spôsobe dopravy. Pracovala som predtým pre dve agentúry, ale v oboch som sa stretla s neférovosťou a zavádzaním. Podať presné informácie o klientovi je pre opatrovateľku veľmi dôležité, pretože len tak môže posúdiť, či prácu zvládne, alebo nie. V tejto agentúre dostanete pred schválením podrobný popis klienta a podmienok, do ktorých máte vycestovať. Neosočujú vás, keď ponuku odmietnete. Naopak, snažia sa nájsť vám pozíciu podľa vašich predstáv a to si ja osobne cením najviac. Želám agentúre Sunse24 do budúcna všetko len to najlepšie."

Dáša G., Slovensko
Silvia J., Slovensko

„Pre spoločnosť SunSet pracujem rada kvôli ich profesionálnemu ale aj ľudskému prístupu. Je to veľmi dobre riadená spoločnosť, ktorej zamestnanci sú flexibilní a pohotovo vyriešia každú situáciu. Škoda len, že na Slovensku pôsobí v tomto smere veľa iných agentúr, ktoré kazia dobré meno tejto oblasti a ľudia často ťažko získavajú dôveru voči takýmto organizáciám.  Som naozaj veľmi rada, že pracujem práve pre SunSet, pretože ich záujmom je nielen biznis, ale hlavne spokojnosť opatrovateliek. Koordinátori sa skutočne starajú o opatrovateľku nielen pred vycestovaním ale aj počas vycestovania. Spoločnosť SunSet môžem len odporučiť.“

Silvia J., Slovensko
Simona V., Slovensko

"V SunSet pracujem takmer dva roky a je to moja druhá agentúra, cez ktorú pracujem v Nemecku. Som veľmi spokojná s touto spoločnosťou, našla som ju na internete a hneď ma zaujala, preto som sa telefonicky skontaktovala. Dostala som odpovede na všetky moje otázky a bola som príjemne prekvapená s ústretovosťou milých pracovníčiek. Bola som pozvaná na pohovor v blízkosti môjho bydliska a v rozmedzí dvoch týždňov som mohla vycestovať, s čím som tak rýchlo absolútne nerátala. Aj preto rada pracujem pre SunSet. Môžem rátať s okamžitým zamestnaním a zdokonalením nemeckého jazyka, ktorý som dobre ovládala, ale veľmi som sa zlepšila. Takisto nevymením za nič skúsenosti, ktoré som za tú dobu nadobudla. Jediné čo môžem pre SunSet urobiť je odporučiť s radosťou ďalej a som veľmi rada, že tu môžem pracovať."

Simona V., Slovensko
Yveta A., Česká republika

"Spokojenost se zprostředkovanými informacemi ohledně smlouvy, vše odpovídá tomu, jak to bylo ze začátku řečeno. Podané informace o rodinách odpovídají skutečnosti, výplata přijde přesně, když je třeba něco vyřídit, SunSet je plně k dispozici."

Yveta A., Česká republika
Eva N., Slovensko

S agentúrou Sunset spolupracujem asi  4 roky a nemám voči nej nijaké výhrady. So spoluprácou, mojím koordinátorom som spokojná, ako aj so zabezpečením dopravy do zahraničia a späť.

Eva N., Slovensko
Marta L., Slovensko

Keď som už dosiahla vek, kedy ma už nikto nechcel zamestnať, rozhodla som sa pracovať ako opatrovateľka. Spoločnosť SunSet mi to umožnila. Pekne zarábam, za to som im vďačná. Za tie roky som bola veľmi spokojná s prácou koordinátoriek, ako aj celým pracovným obsadením v agentúre. Sú naozaj ústretoví. 

Marta L., Slovensko
Viera S., Slovensko

Po obtelefonovaní rôznych agentúr, pre ktoré som chcela ako dôchodkyňa pracovať som sa dostala k agentúre SunSet. Agentúra ma zaujala veľmi serióznym jednaním. Nežiadala žiadne vstupné poplatky, ale odbornú a poctivú prácu opatrovateľky so znalosťou jazyka. S uvedenou agentúrou spolupracujem od 01.08.2012, kedy ma vyslali do Hamburgu. Spolupráca trvá doteraz. Za tie roky môžem potvrdiť príkladnú starostlivosť agentúry SunSet o mňa a to cestou koordinátoriek, ktoré sa vyznačovali milým správaním a zodpovedným prístupom.  Z viacerých spomeniem pani Ježovú zo Žiliny a Janku Tutkovú z Nitry. Za ich príkladnú starostlivosť, na ktorú sa môžem 100% spoľahnúť sa i ja recipročne snažím o čo najlepšiu prácu v rodine, kde reprezentujem agentúru SunSet, ale aj seba. Rodina v Nemecku je veľmi spokojná. Rada pre agentúru pracujem a verím, že zdravie mi dovolí pracovať aj naďalej. Nemenila by som ju za inú. 

Viera S., Slovensko

Chcete byť aj Vy našou súčasťou? Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne ešte dnes.