Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti
Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Možnosť Skype pohovoru Možnosť Skype pohovoru Novinka

NAŠA PONUKA

A: Základné informácie o práci opatrovateľky v SunSet MSH
Náplň práce opatrovateľky

Náplň práce opatrovateľky

Obsah pracovnej náplne opatrovateľky závisí od zdravotného stavu klienta a požiadaviek rodiny. Podľa pracovnej zmluvy je Vašou hlavnou pracovnou náplňou vedenie domácnosti  t.j. upratovanie, varenie a nakupovanie a starostlivosť o klienta v zmysle dohovoru. Informácie o klientovi spolu s kontaktnými údajmi nájdete v informáciách o pozícií, ktoré Vám budú zaslané spoločne s pracovnou zmluvou. 

Miesto práce opatrovania

Miesto práce opatrovania

Počas nášho 11 ročného pôsobenia v oblasti opatrovania v Nemecku, sa nám podarilo získať partnerov a klientov takmer vo všetkých regiónoch. Vačšina našich klientov sa sústreďuje v okolí týchto miest: Mníchov, Regensburg, Stuttgart, Köln, Düsseldorf, Bielefeld, Dortmund, Berlín, Hamburg alebo Hannover. Pokiaľ si prajete klienta z konkrétneho regiónu resp. Bundeslandu nahláste túto požiadavku pri registrácii a my sa Vám pokúsime vyhovieť. Zároveň Vás ale chceme upozorniť, že takáto špeciálna požiadavka zužuje Vaše možnosti pracovného uplatnenia a môže celý proces zabezpečenia práce predĺžiť o niekoľko dní aj týždňov. 

Dĺžka pracovného pobytu

Dĺžka pracovného pobytu

Minimálna dĺžka pracovného pobytu v Nemecku je vzhľadom na vzdialenosť a finančnú náročnosť jeden mesiac. Štandardná dĺžka pracovného turnusu opatrovania v Nemecku je 6 - 12 týždňov.  Máme klientov, ktorí  časom prešli aj na kratšie, mesačné turnusy. V prípade záujmu si môžete pracovný pobyt predĺžiť. Vždy je to samozrejme vecou dohody so zastupujúcou opatrovateľkou, rodinou a s nami, keďže cestovné náklady Vám hradí SunSet MSH, nie rodina. Dôležité je nájsť rodinu, v ktorej sa budete cítiť dobre a ku ktorej sa chcete pravidelne vracať. Ak je aj rodina s Vami a Vašou prácou spokojná, riešenie určite spoločne nájdeme. 

Hradenie cestovných nákladov

Hradenie cestovných nákladov

Zorganizujeme Vám cestu do rodiny. Cestovné náklady súvisiace s Vašou cestou do Nemecka a cestou domov pri 3 mesačných turnusoch hradíme v plnej výške. Pri jednomesačných turnusoch Vám prispievame na cestu bonusom do výšky 90€. 

Platové podmienky

Platové podmienky

Našim opatrovateľkám ponúkame dlhodobú, legálnu prácu s pravidelným mesačným príjmom. Výška Vášho zárobku závisí od náročnosti pracovnej pozície a od Vašej úrovne nemeckého jazyka. Ponúkame Vám zárobok od 3900 eur do 4800 eur (netto) za pracovný turnus t.j. 3 mesiace plus preplatenie cestovných nákladov. Pri zvažovaní viacerých pracovných ponúk od iných agentúr nezabúdajte prosím, že u nás neplatíte žiadne sprostredkovateľské poplatky a informujte sa, či ponúkaný plat u konkurenčnej agentúry je BRUTTO suma (pred odvodmi a zdaňovaním) alebo NETTO (Váš čistý mesačný zárobok).

Forma výplaty

Forma výplaty

Možno ste boli v iných agentúrach zvyknutá, že Vám bola mzda vyplácaná „na ruku“ od rodiny. Táto forma vyplácania mzdy klientom je pri vysielaní zamestnancov nelegálna a z toho dôvodu u nás nie je možná. Výplatu Vám bude vyplácať Váš zamestnávateľ t.j. spoločnosť SunSet MSH. Pre všetkých zamestnancov spoločnosti SunSet MSH je výplatný termín vždy 20-teho nasledujúci kalendárny mesiac. Spôsob vyplácania mzdy je najčastejšie bankovým prevodom, preto si prosím Vás nezabudnite skontrolovať správnosť čísla účtu, ktorý je uvedený vo Vašej pracovnej zmluve. 

Podmienky pre prácu opatrovateľky

Podmienky pre prácu opatrovateľky

Základnými podmienkami pre prácu opatrovateľky sú komunikatívna znalosť nemeckého jazyka, skúsenosti s opatrovaním a bezplatná registrácia v našej spoločnosti. Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne a naši špecialisti Vás budú kontaktovať najneskôr do 24 hodín.

B: Priebeh spolupráce
Bezplatná registrácia opatrovateľky

Bezplatná registrácia opatrovateľky

Pre úspešnú registráciu je potrebné vyplniť online registračný formulár, ktorý nájdete online na našej webovej stránke. Registrácia v našej spoločnosti je bezplatná, nezáväzná a zaberie Vám len niekoľko minút. Po úspešnej registrácii Vás budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 24 hodín a dokončíme proces registrácie.

Osobný pohovor

Osobný pohovor

Pokiaľ splníte základné požiadavky (znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, skúsenosti s opatrovaním starších ľudí) a úspešne Vás zaregistrujeme, pozveme si Vás na osobný pohovor, na ktorom si detailne prejdeme všetky informácie a náležitosti spojené s Vašim vycestovaním do Nemecka. Podľa miesta bydliska Vás radi privítame v Bratislave, Žiline, Nitre alebo Prešove. 

[Novinka] Pre záujemcov, ktorí sa nemôžu dostaviť osobne ponúkame možnosť absolvovať Skype pohovor


Ponuka vhodnej pracovnej pozície

Ponuka vhodnej pracovnej pozície

Po splnení podmienok pre prácu opatrovateľky a absolvovaní osobného pohovoru Vám náš tím profesionálov začne intenzívne hľadať vhodnú pracovnú pozíciu. Na pozíciu sa však môžete navrhnúť aj individuálne, vyplnením kontaktného formulára, ktorý sa nachádza pri každej pracovnej pozícii na našej webovej stránke.

Vyberte si z voľných pracovných miest >>
Podpis pracovnej zmluvy

Podpis pracovnej zmluvy

Po akceptácii pracovnej pozície podpíšeme zmluvu a oficiálne sa tak stanete súčasťou spoločnosti SunSet MSH.