Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti
Pomáhame už od r. 2004
Špecialisti na Bavorsko
Overení klienti
Možnosť Skype pohovoru Možnosť Skype pohovoru Novinka

Blog

Sviatky pokoja a radosti sú opäť tu

Ďalší rok uplynul a opäť sú pred nami Vianoce. Pre nás v SunSet-e je to najkrajšie obdobie v roku, tak ako pre väčšinu z vás. Sviatky Vianoc sú pre nás o to dôležitejšie, pretože sa na nás spolieha množstvo seniorov, ktorým robia jedinú spoločnosť počas najkrajších sviatkov v roku naše opatrovateľky. Za to Vám, milé naše opatrovateľky a páni opatrovatelia patrí veľká vďaka.

SunSet je pripravený aj na druhú vlnu pandémie

Rok 2020 nám všetkým ukázal, že nie všetko čo sme doposiaľ považovali za samozrejmosť, samozrejmosťou ostane navždy. Mnohé zmeny, na ktoré sme sa museli adaptovať, ako je nosenie rúška či dezinfekcia rúk tu pravdepodobne s nami ešte niekoľko mesiacov ostanú. My v SunSet-e sme veľmi rýchlo reagovali na všetky zmeny, ktoré so sebou pandémia priniesla.  

Nemecko je najbezpečnejšou a najstabilnejšou krajinou v Európe počas pandémie koronavírusu

Podľa analýzy londýnskej Deep Knowledge Group je práve Nemecko v súčasnosti najbezpečnejšou a najstabilnejšou krajinou v Európe počas pandémie koronavírusu.

Odporúčanie pre sunset opatrovateľky pri vykonávaní činnosti mimo domácnosť

Toto odporúčanie je určené najmä vám - opatrovateľkám/om v domácnosti. Toto odporúčanie neslúži len pre vašu vlastnú ochranu. Pred infekciou sa majú chrániť aj opatrované osoby, ktoré sú najzraniteľnejšie.

Čo pomáha proti Koronavírusu?

Aby sme porozumeli, ako sa pred Koronavírusom chrániť, je potrebné najskôr porozumieť, ako vírus funguje, resp. ako sa môže dostať do nášho organizmu. 

Koronavírus

Milé opatrovateľky a opatrovatelia, touto cestou by sme sa Vám chceli prihovoriť v týchto dňoch, kedy sa každý deň dozvedáme nové znepokojujúce informácie v médiách v súvislosti s rýchlym šírením koronavírusu.

Patríme medzi najzamestnávateľov za rok 2016!

Priatelia, sme veľmi hrdí na to, že spoločnosť SUNSET24 patrí podľa ankety Zamestnávateľ roka vyhlásenej spoločnosťou Profesia medzi naj zamestnávateľov v kategórii Personálne poradenstvo za rok 2016

Odhaľte prácu a život v našej spoločnosti

Na malú chvíľku sme sa zahrali na hercov a herečky aby sme vám odhalili pracovný deň v spoločnosti SUNSET24. Veď, pozrite sa sami :)